×

Plaj Bayrağı

Plaj bayrağı
Piyasada daha çok dış alanlarda olan açılış, tanıtım, showroom, fuar ve diğer buna benzer organizasyonlarda kullanılan plaj bayrağı, gösterişli yapıya sahip olması sebebi ile, küçük ve orta boyutlarda işler yapan firmalar tarafından kullanılmaktadır. Esnek yapıda olması sayesinde rüzgarda istediği gibi yön alabilir, yön değiştirme özelliği ile ve 360 derecelik yapısıyla yazıların kolaylıkla okunmasını sağlar. Bu bayrakları gönül rahatlığı ile iç mekanlarda da kullanabilirsiniz.
Dijital baskı ile yapılan tasarımlar, fiberglas ve alüminyum malzeme kullanımı sayesinde plaj bayrağı kurulumu oldukça kolay bir işlemdir. Sabit bir şekilde duran su dubasının içerisine yerleştirilen plaj bayrağı rahatlıkla sökülebilmektedir. Daha çok özel amaçlarla kullanılan ve kısa süreli tanıtımlarda kullanıldıktan sonra kolaylıkla sökülüp taşınabilmesi nedeni ile sıklıkla tercih edilen plaj bayrakları, kendine ait olan dubasına, çimene, toprağa ya da kuma monte edilebilmektedir. Diğer bir avantajı ise söktüğünüz zaman rahatlıkla deponuza yatırarak yerden tasarruf edebilmenizdir. Bu özelliği sayesinde çok kolay bir şekilde taşınabilmektedir.
Plaj bayrağı kumda, plajda, açık yeşil sahalarda, toprak üzerinde veya buna benzer daha birçok alternatif alanlarda esnek ve rahat olması sebebi ile sıkça tercih edilmesinin başlıca sebebi dayanıklı yapısı, aynı zamanda ekonomik olmasıdır diyebiliriz.
Plaj bayrağının fiyatları da küçük veya büyük organizasyonlara uygun olarak fiyatlar sunmaktadır. Bayrağın fiyatları seçim yapacağınız bayrağınız ölçülerine ve kalitesine göre değişiklik göstermektedir.
Tanıtımlar zamanı sıklıkla tercih edilen plaj bayrağı ölçüleri müşterilerin isteklerine göre değişkenlik gösterebilir. Dış mekan ile beraber hem de iç mekanda kullanılacaksa talepler daha farklı olabilir, sadece dış mekanda tanıtım ya da reklam amaçlı kullanılacaksa talepler yine de değişiklik gösterecektir. İç mekanlarda aynı zamanda dış mekanlarda da kullanılabilecek plaj bayrağı ölçüleri genel olarak 65 cm en x 210 cm boy, 85 cm en x 400 cm boy, 75 cm en 300 cm boy şeklinde olmaktadır.
Piyasada birçok şirket plaj bayrağı satışı yapmaktadır. Fakat bunlar arasından güvenilir ve aynı zamanda işini düzgün şekilde yapan şirketleri bulmak oldukça zordur.

Konu hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?

bayrak bayrakçı Bayrak makam bayrağı flama Kırlangıç Bayrak Kırlangıç Bayrak fiyatları Maşa Bayrağı Reklam Bayrağı Türk Bayrağı Türk Bayrağı Fiyatları bayrak siparişi Bayrak Firmaları Bayrakçı İstanbul Taraftar Bayrağı

Albayrak Bayrak

Bayrak

Bayrakçı

WhatsApp WhatsApp Destek Hattı