×

Olta Bayrağı

Olta bayrağı
Bayrak modelleri arasında sıklıkla tercih edilen modeller arasında olta bayrağı da yer almaktadır. Firmaların reklamı ve tanıtım maksadı ile yüksek miktarlar harcayan yöneticiler, olta bayrağı gibi ekonomik bir tanıtım aranıcını kullanmayı tercih etmektedir. Tanıtım için bütçe ayıran şirketler bayrak tercihi zamanı dayanıklı ürün tercihi yapmaktadır. Müşterilerin önemli tercihleri arasında olta bayraklar da yer almaktadır.
Hem iç hem de dış mekanlar için kullanılabilen olta bayraklar, kendi gövdesi etrafında 360 derece dönen ve gösteriş için herhangi bir doğa olayına gerek duymamaktadır. Firmaların oluşturduğu tanıtım organizasyonlarında ve genellikle de bahçe tarzı açık alanlarda bir gövde üzerine sabitlenerek, her iki tarafı görünebilen bir bayrak olarak kullanılan bir modeldir.
Olta bayrağı ölçüleri müşterilerin talepleri doğrultusunda değişiklik göstermektedir. Küçük işletmelerin ve büyük firmaların önünden geçtiğiniz zaman dubanın üstünde asılı halde duran ve her iki tarafı görünen bayraklar, müşterileri içeriye girmeden bile kendi havası ile etkilemektedir.
Olta bayrağın Japon Bayrak, Vertikal Bayrak, Yelken Bayrak, Plaj Bayrak ve Damla Bayrak olmak üzere birçok modeli de bulunmaktadır. Müşterilerin isteklerine göre bu tür bayrak modelleri de üretilebilmektedir.
Olta bayrağın fiyatları ölçülerine ve boyutların göre değişiklik gösterebilmektedir. Bazı şirketlerden toplu alımlar zamanı küçük bir pazarlama yaparak daha düşük fiyatlar ile sipariş verebilirsiniz. Firma tercihi yaparken her daim müşteri memnuniyetine önem veren şirketler tercih etmelisiniz. Bazı zamanlarda şirketler çeşitli kampanyalar yaparak çok düşük fiyatlar karşılığında hizmetler verebilmektedir. Bu gibi durumlardan da yararlanmanız maddi bakımdan sizin için faydalı olacaktır.
Daha çok reklam amaçlı tercih edilen bayrak türü olan olta bayrağın kurulum işlemi de oldukça zordur. Alüminyum ve fiberglas malzemesinden üretimi mümkün olan olta bayrağı direkleri su dolu dubaya veya direkt olarak toprağa gömülmektedir. Bir ağırlığa sabitlenmesinin sebebi rüzgar ve doğa olayları zamanı yerinden kolaylıkla sökülmesinin önlenmesidir. Olta bayraklar genellikle sabitleneceği yere çevrilerek yerleştirilmektedir. Bu sayede kilitli kalmak ve rüzgarın etkisi ile yerinden çıkması durumu engellenmektedir. Olta bayrağı kendinde bulundurduğu özellikler nedeni ile sıklıkla tercih edilen model olmaktadır.

Konu hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?

bayrak bayrakçı Bayrak makam bayrağı flama Kırlangıç Bayrak Kırlangıç Bayrak fiyatları Maşa Bayrağı Reklam Bayrağı Türk Bayrağı Türk Bayrağı Fiyatları bayrak siparişi Bayrak Firmaları Bayrakçı İstanbul Taraftar Bayrağı

Albayrak Bayrak

Bayrak

Bayrakçı

WhatsApp WhatsApp Destek Hattı