×

İpe Dizili Flama imalatı

İpe Dizili Flama imalatı

İpe dizili flamalar ilk söylendiğinde gözünüzde canlanmasa da aslında hemen her gün her ortamda gördüğünüz ürünlerdendir. Özel günlerde, açılışlarda, milli bayramlarda ve çeşitli organizasyonlarda organizasyon sahibi olan kurum, kuruluş ya da oluşumları temsilen tasarımı yapılan belirli ebatlardaki üçgen bayrakların uzunca bir ipe dizilerek yukarıdan aşağıya doğru sarkıtılması neticesinde bir görüntü ortaya çıkarılmaktadır. Bu anlamda başarılı etkileri bulunan bir ürün grubu olduğunu söylemek mümkün. Modern tasarımlarla donatılan çeşitli ürünlerin ülkemizin dört bir yanına yayılım göstermesiyle birlikte insanların göz zevkine hitabette bir başka düzeylere erişmiştir.

 

20×30 cm, 30×45 cm, 50×75 cm gibi ebatlara uzanabilen ürünlerin etkili bir reklam ve duyuru yöntemi olduğundan hiç şüphe yok. Yerleştirildiği noktada insanların görmeme gibi bir ihtimali bulunmuyor. Bu ürünlerin insanların görebilmesi adına tasarlandığı düşünüldüğünde de ürün amacına ulaşmış olmakta. Kurum, kuruluş ve oluşumların insanların dikkatini üzerlerine çekebilmek adına kullandıkları bu ürün gruplarının gerçekten başarılı bir hal aldığını söyleyebiliriz. Modern tasarımlarla donatılmış olan ürünlerin gerçek düzeylerde mutlu ettiğini de söyleyebilmek mümkün. Denizlerin üzerinden geçen köprülerin, petrol ofislerinin, sokak başlarının bu tarz ürünlerle donatıldığını gördüğünüzde ne kadar etkili bir reklam türü olduğuna canlı bir biçimde şahit olacaksınız. Gerçekten etkili ve sonuç veren bir ürün türü olduğunun tekrar altını çizmekte fayda görüyoruz çünkü; son yıllarda gerçekten ciddi oranlarda kullanılmaya başlanmıştır. Etkisini gören şirketler, kamu kurum ve kuruluşları sık sık bu ürün türüne başvurmakta. Aklınıza gelebilecek her türlü oluşumun amaçları doğrultusunda kullanımını yapabileceği ürünlerin özel gün ve gecelerde çok daha etkili olduğunu da söylemek mümkün.

 

Genellikle kamu kurum ve kuruluşları bu flama türünde özel günler için Türk Bayrağı’nı tercih ederken özel şirketler ise; bizzat logo ve şirket isimlerinin yer aldığı küçük bayrak türleri ile ürünü zenginleştirmekte. Ardı ardına sıralanmış aynı ebatlardaki küçük bayrakların ortaya çıkardığı uyum da haliyle görülmeye değer nitelikler taşımakta. Bu anlamda başarılı bir ürün grubu olduğundan hiç şüphe yok. Gerçek özellikleri ile her durumda ihtiyaçlarınıza net yanıtlar vermeyi başarabilecek bir ürün türü olduğunu söyleyebiliriz. İpe Dizili Flamalar her ihtiyacınızda yanınızda.

Konu hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?

bayrak bayrakçı Bayrak makam bayrağı flama Kırlangıç Bayrak Kırlangıç Bayrak fiyatları Maşa Bayrağı Reklam Bayrağı Türk Bayrağı Türk Bayrağı Fiyatları bayrak siparişi Bayrak Firmaları Bayrakçı İstanbul Taraftar Bayrağı

Albayrak Bayrak

Bayrak

Bayrakçı

WhatsApp WhatsApp Destek Hattı