×

50 x 75 Sopalı Miting Bayrağı

50 x 75 Sopalı Miting Bayrağı
50 x 75 Sopalı Miting Bayrağı, miting meydanlarında en fazla tercih edilen bayrak türlerinden birisi olmaktadır. Bu bayrak elle rahat taşınabilir özelliğinin yanı sıra, yırtılmaz ve uzun süre dayanıklılık gösteren yapısıyla da dikkat çekmektedir. 50 x 75 cm ebatlarına sahip olan sopalı miting bayrağının sopası da PVC yapıdadır. Bu da her açıdan bayrağın kaliteli ve uzun soluklu mitinglerde değerlendirilebilir sisteme sahip bir detayla oluşturulduğun göstermektedir. Özellikle de Türk bayrağı modellerinde bu ölçülerle üretilen bayraklar, oldukça dayanıklı durmasının yanı sıra mevcut alanlarda kalabalığın eline en fazla yakışan ürünlerden birisi olarak kabul edilmektedir.
Bayrağın Genel Özellikleri
50 x 75 Sopalı Miting Bayrağı kumaşı önem taşımaktadır. Bu bayrağın kumaşı klasik üretimin yanı sıra selafonlu şeklinde de üretilmektedir. Bu tür, bayrağın kolayına yırtılmasını engellemektedir. Bayrak üzerindeki figürler ise tercihe göre değişim gösterebilir. Özellikle de Türk bayraklarında ay yıldız deseninin iki yana konulduğu ya da Atatürk’ün portresinin bulunduğu cinsler ön plana çıkmaktadır. Lakin miting bayraklarında bunun dışında sendika, dernek ve belli başlı kuruluşların simgesel logolarının da yer aldığı bayraklar bulunmaktadır. Tercihiniz ve bayrak imalat adımınız bu tarz unsurları göz önüne alarak ilerlemelidir. Bunu dikkate aldığınız zaman daha da verimli bir miting meydan oluşumu kurma şansınız da artış gösterecektir.
Miting Bayraklarının Önemi
50 x 75 Sopalı Miting Bayrağı ve diğer miting bayrakları, düzenlenen organizasyon açısından simgesel bir değer taşımaktadır. Miting meydanlarını görünüş açısından çok daha estetik bir duruşa dönüştüren bu tarz bayraklar, insanların eş zamanlı bir şekilde salladığı takdirde de ortaya harika görselliklerin çıkmasına vesile olmaktadır. Dayanıklı, rüzgara ve yağmura karşı yıpranmayan bu özel bayraklar, miting alanlarında en fazla tercih edilecek türlerden birisi olmaktadır. Mitingin gerçekleşeceği günün öncesinde vereceğiniz bayrak siparişi sayesinde de, mevcut alanlarda daha etkili sonuçlara ulaşma şansını arttırmış olacaksınız. 50 x 75 Sopalı Miting Bayrağı modellerine göz atmadan miting meydanlarındaki yerinizi almayınız.

Konu hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?

bayrak bayrakçı Bayrak makam bayrağı flama Kırlangıç Bayrak Kırlangıç Bayrak fiyatları Maşa Bayrağı Reklam Bayrağı Türk Bayrağı Türk Bayrağı Fiyatları bayrak siparişi Bayrak Firmaları Bayrakçı İstanbul Taraftar Bayrağı

Albayrak Bayrak

Bayrak

Bayrakçı

WhatsApp WhatsApp Destek Hattı